Zapewne wielu z was podczas przeglądania strony internetowej zakładów bukmacherskich rzucił się w oczy kod promocyjny do wykorzystania podczas gry; czy to bonusy bez depozytu, czy bonusy na start, czy te podwyższające kurs ogólny waszego kuponu. Nieraz zastanawialiście się na czym to polega. Warto zapoznać się z rodzajami poszczególnych promocji, by na samym starcie niepotrzebnie nie „utopić” pieniędzy w błędnie wytypowanym kuponie.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

1. Zakład bez ryzyka – w tym przypadku bukmacher proponuje zwrot stawki w razie, gdyby kupon okazał się przegrany. Grasz przykładowo za 100 zł. Jeżeli kupon okaże się wygrany, wówczas otrzymasz swoją wygraną. W przeciwnym wypadku otrzymasz zwrot stawki. Warto jednak pamiętać o tym, że stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 100 zł bonus wyniesie 88 zł.

2. X PLN bez depozytu na start. Bukmacherzy oferują różne kwoty (z reguły 10 zł lub 20 zł) za rejestrację internetową lub w punkcie naziemnym. Bonus otrzymujesz w postaci punktów, za które możesz postawić zakład.

3. Bonus od wkładu. Firmy bukmacherskie chcąc wyjść na przeciw swoim nowym klientom proponują swego rodzaju nagrodę za zasilenie konta internetowego. Jeżeli wpłacisz na swoje konto przykładowo 300 zł, musisz w terminie 30 dni zagrać za czterokrotność tejże wpłaty (czyli 1200 zł). Oczywiście kupon musi spełnić pewne ustalone przez twojego bukmachera wymogi (które będą opisane w regulaminie). Jeżeli wszystkie warunki zostaną spełnione, na twoje konto wpłynie 300 zł.

4. 14% więcej do wygranych w dni meczowe, np. Ligi Mistrzów lub podczas skoków – różne firmy bukmacherskie indywidualnie ustalają sobie zasady. Ten bonus działa w określonych godzinach i twój kupon oczywiście musi spełnić określone wymogi, zostać zagrany za narzuconą stawkę.

5. Bonus za polecenie zakładów bukmacherskich. W zależności od firmy bukmacherskiej ten bonus może wynosić 50-100 zł. Osoba polecająca podaje osobie zakładającej konto kod promocyjny, po wprowadzaniu którego na konto osoby polecającej wpływa kwota do wykorzystania.

6. Early cashout czyli wcześniejsza wypłata kuponu. Masz na kuponie 10 spotkań, z czego 5 ci „siadło”, a kolejnych 5 jeszcze się nie rozpoczęło. Ty masz wątpliwości do tych pozostałych pięciu i najchętniej w tym momencie wypłaciłbyś kupon? Możesz to zrobić pod kilkoma warunkami wymienionymi w regulaminie tego produktu. Jest to bardzo dobra możliwość dla osób, które zagrały kupon za dużą stawkę i nabrały wątpliwości co do jego trafienia.

7. Wirtualne sporty, czyli świetna opcja dla „w gorącej wodzie kąpanych”. Nie chcesz czekać do następnego dnia z wypłatą kuponu. Możesz obstawić w punkcie lub przez Internet. Mecz trwa zazwyczaj mniej niż minutę. Oprócz piłki nożnej masz do wyboru tenis, wyścigi konne, wyścigi samochodowe, wyścigi psów lub żużel. Emocje i zabawa gwarantowane.

Jednym z wielu dostępnych kodów jest Fortuna kod promocyjny, dzięki któremu możesz odebrać pierwszy darmowy zakład, zakład bez ryzyka tzw. cachback a także bonus od wkładu (depozytu/wpłaty). Jak widać wachlarz możliwości jest naprawdę spory. Firmy bukmacherskie prześcigają się w różnego rodzaju promocjach albo wielkościach kwot, które obiecują zwrócić. Warto zatem przeglądnąć ofertę każdego z zakładu i zastanowić się, który będzie dla nas najkorzystniejszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here