Fani z pewnością będą usatysfakcjonowani z informacji jaką dostarczyła rodzima federacja. Ksw 51 odbędzie się 9. Listopada w Zagrzebiu na Arena Zagreb. Konfrontacja sztuk walki ponownie fascynuje doskonałą listą starć i zawodników ksw jacy będą walczyć na najbliższej gali.

Rywalizacja wieczoru to gigantyczna bitwa w wadze ciężkiej w którym Mariusz pudzian pudzianowski stoczy rywalizację z Erko Junem. Dla zawodnika z Bałkanów pojedynek z dawnym strongmanem z pewnością będzie najtrudniejszym dotychczasowym wyzwaniem w ksw. Erko Jun pokonał jak dotychczas Popka Monstera, Tomasza Oświecińskiego czy Akopa Szostaka.

Dla Pudziana konfrontacja w trakcie gali ksw 51 to wielki powrót po dwóch porażkach pod rząd – z Karolem Bedorfem i Szymonem Kołeckim. Na gali ksw 51 live będzie można też oglądać 8 różnych innych rywalizacji w tym też gigantyczny hit w którym Mańkowski będzie walczyć z Vaso Bakoceviciem. Gala konfrontacji sztuk walki 51 będzie relacjonowana w aplikacji ppv a stream online udostępniona będzie na kanale ksw tv w tv ale także online.

KSW 51 na żywo. Transmisja online i kanały na żywo stream

Gale organizacji mma charakteryzują się wyjątkowym zainteresowaniem fanów mma, którzy zapełniają najsłynniejsze areny w Polsce jak także Europie. Wiele osób wybiera aczkolwiek opcję oglądania gal federacji ksw na żywo online jak także w telewizji dzięki płatnym transmisjom ppv ale również bezpłatnym relacjom z wybranych gal.

W teraźniejszych czasach, gdy ludzie niesłychanie chętnie korzystają z sieci internet i najnowocześniejszych systemów technologicznych, niesamowicie popularne stają się transmisje tv w internecie. Kibice mma korzystający z sieci internet nadzwyczaj regularnie szukają wiadomości o tym gdzie oglądać mecze sportowe poprzez Sieć internet. Tak samo jest w wypadku gal ksw mma, jakie są niesłychanie chętnie oglądanymi transmisjami stream w internecie.

Federacja mma ksw w minionych latach przyzwyczaiła nas, iż wybrana gala jest bezpłatna czyli relacjonowana na kanale polsatu. Galę ksw 51 będziesz mógł obserwować na płatnym kanale stream Ksw ppv tv dostępnym w internecie za pośrednictwem strony online, ale także w cyfrowym polsacie jak także wybranych telewizjach kablowych.

KSW 51 w pay-per-view czy za free? Gdzie będzie można wykupić dostęp?

Oficjalny kanał KSW TV to od zawsze jedyne miejsce w jakim legalnie i w jakości hd będziesz mógł oglądać live stream online oraz w telewizji z gali ksw 51. Transmisja w płatnym systemie ksw ppv tv będzie udostępniona dla użytkowników z Polski oraz tych będących poza granicami Polski. Dlatego też osoby wyszukujące wiedzy o tym czy dostępna będzie transmisja online z gali ksw za darmo, informujemy iż nadchodząca gala organizacji nie będzie udostępniana za free.

Żeby zakupić możliwosć obejrzenia i dostęp do ksw live stream należy przejść na witrynę ksw tv jak również zarejestrować konto. Niedługo potem należy dobrać metodę płatności a także walutę (oprócz zł PLN dostępne są dodatkowo dolary USD, euro EUR ale również funty GBP). Po poprawnej rejestracji i zakupie zamówienia, osoba po chwili uzyska stream do najbliższej gali ksw transmitowanej przez ksw tv. Oprócz emisji online odbiorca ma możliwość w momencie oglądania przewijać transmisję gali i włączać pauzę, dlatego nie straci nawet sekundy z całej gali ksw. Dodatkowo wykupując dostęp ppv do transmisji live, przez 72 godz po przeprowadzeniu gali użytkownik może odtworzyć pełną transmisję.

Lista walk gali KSW 51

Jak już nadmieniliśmy na hitowej gali federacji ksw 51 będzie dane zobaczyć aż dziewięć walk w których kilka zapowiada się ogromnie atrakcyjnie z racji na to, że walczyć będą najważniejsi wojownicy mma należący do organizacji. Na gali ksw 51 online będzie można oglądać rywalizacje z udziałem takich wojowników mma jak Mariusz Pudzianowski czy Borys Mańkowski a w kilku z ustalonych walk stawką będzie mistrzowski pas. Poniżej pokazujemy pełną aktualną listę konfrontacji zaplanowanych na gali ksw 51.

Pudzianowski – Jun
Mańkowski – Bakocević
Racić – Stasiak
Pejić – Torres
Ilic – Kęsik
Delija – Stojnić
Erslan – Rodriguez
Szymański – Janicić
Kaszubowski – Rakas
Przybysz – Krusić

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here