Zakład bukmacherski to inaczej mówiąc przeprowadzenie transakcji między graczem a bukmacherem, w której typer typuje dany mecz oraz przewiduje jego rezultat. Marka bukmacherska przyjmuje taki kupon natomiast po zamknięciu spotkania rozlicza go jako zwycięski, przegrany, czy też w pewnych przypadkach zwróci postawioną stawkę.

Od czego zależy wysokość wygranej?

Wysokość ewentualnej wygranej z określonego zakładu zdeterminowana jest od dwóch składników – wysokości stawki, jaką na dany zakład oddaje użytkownik, a także wielkość kursu, który został przeznaczony na dane wydarzenie przez firmę bukmacherską. Stawkę zawsze wyznacza typer a także to on determinuje ile kapitału postawi na przekazany kupon. Kurs natomiast jest subiektywnie determinowany przez poszczególną markę bukmacherską i stanowi część jej propozycji. Bukmacherzy regularnie mają mocno zbliżone kursy na te same zdarzenia, jednakże różnice są zawsze, nawet drobne – co należy sprawdzać i wybierać takiego bukmachera, jaki proponuje największy kurs.

Graj legalnie w Fortunie. Konto możesz założyć na eFortuna.pl

Zakład akumulacyjny

Jest rodzajem zakładu w którym klient wybiera wiele meczów naraz a także żeby wygrać, wszystkie z nich muszą być trafione. Na takim kuponie kursy po jakich składa się poszczególne mecze mnoży się wszystkie po kolei. Stanowi to niezwykle popularny zakład pośród debiutujących klientów, jacy stawiają bardzo drobną stawkę grając dużo meczów. Potencjalna wygrana jest wtedy wyjątkowo duża, natomiast prawdopodobieństwo zwycięstwa pomniejsza się z każdym dodatkowym typowanym wydarzeniem. Grając w owy sposób warto zapoznać się z uwagami różnych innych użytkowników zaawansowanych, jacy składają własne praktyki a także przewidywania na forum bukmacherskie, dzięki czemu można dowiedzieć się o wielu ciekawostkach na temat poszczególnego zdarzenia i nie obstawiać w ciemno. Wówczas posiadając np. dwa dobre zakłady, warto umieścić zakład akumulacyjny, ponieważ prawdopodobieństwo wygrania jest wysokie a i ewentualna wygrana może być niezwykle interesująca.

Graj legalnie w LV BET. Konto możesz założyć na www.lvbet.pl

Najpopularniejsze modele zawierania zakładów

Na rynku bookmakerów online, najsłynniejsze korporacje wyprzedzają się w tym jak mnóstwo mają modeli i możliwości zawierania typów. Występują lecz takie, które oferuje każda firma, albowiem są najpopularniejsze wśród odbiorców. Zaliczyć wolno do nich: zakład na wynik ostateczny (1X2 przy zdarzeniu trzytorowym, lub 12 przy zdarzeniu dwutorowym), zakład na ilość goli w zdarzeniu (powyżej/poniżej pewnej wartości) czy handicap (użytkownik określa czy dana drużyna zwycięży np. różnicą przynajmniej 1,5 gola).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here