Początkujący użytkownicy z pewnością mają sporo pytań dotyczących tego jak funkcjonują bukmacherzy, jak grać spotkania a także to jak można przeprowadzać transakcje na konto typera ale także w jaki sposób osiągalne jest wypłacanie wygranego kapitału. W poniższym tekście przedstawimy najprostsze formy płatności, które proponują bukmacherzy.

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu bukmachera?

Na początek warto jednak napisać o tym na co każdy typer typujący online zwraca przy dobieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych atrybutów, na które należy zwrócić istotną uwagę zaliczane są: opinie klientów o konkretnej firmie, wysokość oferowanych kursów, czy oferta typów jest bogata ale też czy obejmuje interesujące nas sporty. ranking SBR (oznacza on wiarygodność marek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy itp.), ale również i typy płatności jakie stosuje dana firma. Ranking SBR pozwoli na określenie zagrożenia i teoretycznych kłopotów z wybieraniem środków od konkretnej marki. Mając takie informacje, można przejść do doboru sposobów płatności, które będą dla nas najdogodniejsze.

Graj legalnie w Fortunie. Konto możesz założyć na eFortuna.pl

Minimalne wartości wpłat a także wypłat

Wszelki bukmacher posiada w indywidualnym regulaminie określone wielkości pieniężne z minimalnymi wpłatami a także wypłatami. Dla debiutującego gracza jest to niesamowicie ważna kwestia, bowiem z reguły początkujący typujący nie typują za duże wartości a także chcą wybierać z konta użytkownika nawet małe wygrane. Warto wówczas grać w firmach, jakie pozwalają na robienie transakcji nawet od 1 zł. Niektóre z firm natomiast ustanawiają wysoką minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 złotych. Co więcej – większość marek określa dodatkowo minimalną wpłatę żeby skorzystać z dodatku powitalnego, lecz zdarzają się również takie w jakich otrzymuje się pieniądze za darmo lub rodzaj zakładu bez ryzyka porażki a jednym spośród nich jest %nazwa bukmachera% bonus. Jak widać, początkowi klienci bukmacherów mają więc wiele rzeczy do przenalizowania. Znajdując miejsce w jakim zamierzamy grać, warto zatem jest zwrócić jeszcze uwagę na to jakie minimalne wielkości określają w swoich regulaminach bukmacherzy.

Graj legalnie w LV BET. Konto możesz założyć na www.lvbet.pl

Sposoby płatności

Aktualnie możemy już pójść do praktycznych informacji na temat tego które typy płatności umożliwiają bukmacherzy. Do najatrakcyjniejszych oraz najwygodniejszych należą z pewnością: szybki transfer bankowy i płatność kartą płatniczą (kredytową lub debetową). Jeszcze więcej graczy preferuje jednak inne sposoby, które stają się jeszcze bardziej modne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a również kupony płatnicze paysafecard. Wszelki bookmaker przedstawia na osobistej witrynie internetowej listę używanych form a także warto z taką listą zapoznać się już na samym wstępie i sprawdzić, czy znajduje się na niej Twoja szczególna odmiana dokonywania transakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here