Wszelki początkujący gracz poszukuje pewnych typów, pewnego zysku ale też małego ryzyka porażki, typując atrakcyjne spotkania. Surebety to sposób zawierania zakładów, jakie dadzą ci pewny zysk i pewną wygraną z bukmacherem bez względu na ostateczny rezultat meczu.

Surebet to nic innego jak „zakład z zapewnioną wygraną” Wyróżnia się on tym, że przynajmniej w dwóch odmiennych markach bukmacherskich, kursy odbiegają od siebie w takim stopniu że dzięki odmiennościom kursowym na określone mecze otrzymujesz gwarancję wygrania zakładu niezależnie od wyniku obstawianego zdarzenia. Wartość surebetu, liczona jest w procentach a także wskazuje jaki zysk z typowanych zakładów zostanie zdobyty.

Graj legalnie w Fortunie. Konto możesz założyć na eFortuna.pl

Wzorzec surebetu na typ dwutorowy:

Rozgrywane jest wydarzenie siatkówki, gracz obstawia typ na wygranie w tym wydarzeniu. Zakład ten będzie więc z możliwością dwóch rozstrzygnięć – zwycięstwem jednej albo drugiej ekipy, bez możliwości remisu tzw. typ dwutorowy. Bukmacherzy internetowi rekomendują zazwyczaj niezwykle bliskie kursy na konkretne zdarzenie, lecz zawsze w którymś bukmacherze będzie przynajmniej nieznacznie wyższy kurs niż w drugiej firmie.
Kurs na zwycięstwo Brazylii = 1.30 (u firmy bukmacherskiej X)
Kurs na zwycięstwo Ukrainy = 4.80 (u firmy Y)

Sposób na rozliczenie zysku z surebetów:
1) Zakład dwutorowy
A(%)=(1/(1/A+1/B))/A
B(%)=(1/(1/A+1/B))/B
2) Zakład trzytorowy
A(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/A
B(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/B
C(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/C

W naszym przypadku mamy zakład dwutorowy, dlatego też korzystamy ze wzoru 1).
A(%)=(1/(1/1.30+1/4.80))/A=0,7869=78,69% co przy 1000 zł = 786,90 zł a także wygranej 1022,97 zł
B(%)=(1/(1/A+1/B))/B = 0,2131=21,31% co przy 1000 zł = 213,10 zł i wygranej 1022,88 zł

Pewny sukces zawierając kupony w sumie 1000 złotych na dwa zdarzenia wyniesie ok 23 złotych. Nie jest więc to zbyt wielki zysk, jednak należy pamiętać, iż przy kilkukrotnie ogromniejszej kwocie pewny zysk będzie proporcjonalnie znaczniejszy.

Graj legalnie w Totolotku. Konto możesz założyć na www.totolotek.pl

Ile można zarobić na surebecie?

Jak uprzednio wspomnieliśmy procentowy zysk z takich kuponów nie jest wielki. Maksymalne surebety osiągają ok. 10%, ale bardzo rzadko udaje się wypatrzyć takie zakłady. Należy dodatkowo pamiętać o tym, że dużo bukmacherów zastrzega sobie prawo do odwołania kuponu w przypadku kiedy doszło do wysokiej omyłki przy wystawieniu kursu na dane zdarzenie. Przy wyznaczaniu bukmacherów oraz graniu surebetów należałoby zatem ustalić autentyczność danego bukmachera ale również uwagi na temat tego czy kolejni typerzy mieli z danym bukmacherem kłopoty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here