W ofercie bookmakerów internetowych zwykle osiąga się multum modeli zakładów, kursów ale także oferty obstawienia na rozmaite wydarzenia.

Osoby, które zaczynają grę w zakładach sportowych, mogą napotkać na początku problemy z tymże co istotnie określają jasne wskazania, nazwy a także znaki stosowane przez bukmacherów.

Handicap jest to rodzaj zakładu w jakim bukmacher dodaje do ostatecznego rezultatu spotkania dodatkowe bramki, punkty czy też inne wartości opisane w określonym sporcie. Co to zatem oznacza w praktyce?

Jak widać, handicapy podzielone są na kilka odmian:
• pełna liczba np. – 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap stawiamy na Chile -1.0
Typując ów kupon na Chile handicap -1.0, proponujemy, iż kadra Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch trafień. Jeżeli Chile wygra jednym trafieniem, gracz uzyskuje zwrot pełnej składki zakładu. Gdy natomiast wynik dla Chile będzie słabszy, zakład jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25
Typując taki typ na Chile -1.25, typujemy, iż zespół Chile wygra w meczu przynajmniej różnicą dwóch trafień. Gdy Chile zwycięży jednym trafieniem, gracz dostanie zwrot połowy wartości umieszczonej na owy typ. Jeśli rezultat dla rep. Chile będzie gorszy, kupon jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5
Oznacza, to że obstawiając np. typ dnia na Chile handicap -1.5, stawiamy, że zespół Chile zwycięży w spotkaniu chociaż sumą dwóch bramek. Jeśli Chile zwycięży jedną bramką, czy też wynik będzie słabszy kupon jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75
Zawierajac zakład zakład -0.75 na Chile typujemy, że kadra Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch trafień. W przypadku jeśli Chile wygra jednym golem, otrzymamy częściową wygraną obliczaną ze specjalnego wzoru. Gdy wynik dla Chile będzie szkodliwszy, zakład jest stracony.

Jak widać, handicap zawiera dużo rodzajów a wszelki z nich opisuje co innego. Zwierając taki kupon należy zatem utwierdzić się co on dosłownie charakteryzuje a także w którym przypadku klient uzyskuje pełną zyskaną, kiedy tylko częściową, kiedy połowę wartości a także kiedy typ jest ustalany jako przegrany.

Warto także dowiedzieć się od innych typerów, którzy zapisują osobiste opinie na forum bukmacherskie czy dzielą się spostrzeżeniami odnośnie gry kuponów sportowych online. Z pewnością początkujący użytkownik na tegoż kształtu forach otrzyma cenne informacje, wskazówki oraz zalecenie od profesjonalnych graczy, którzy ogrywają bukmacherów od wielu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here