Przed nami czwarta tegoroczna gala jaka odbędzie się 14. września w Londynie na arenie Wembley. Entuzjaści ksw i mma zapewne będą znacznie zadowoleni z listy starć, które zostały zaplanowane na kolejną galę ksw, bowiem kolejny raz będziesz mógł obserwować najsolidniejszych wojowników ksw.

W najciekawszej rywalizacji wieczoru brytyjczyk Philip de Fries stoczy walkę z Damianem Grabowskim o pas czempiona. Razem na gali ksw obejrzymy aż 4 pojedynki o pasy mistrza. Pasów bronić będą Tomasz Narkun i Roberto Soldić. Ponadto o mistrzowski pas ksw w kat lekkiej walczyć będzie Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. W sumie na gali w londynie odbędzie się 9 rywalizacji.

KSW 50 live w tv i online

Organizacja ksw przyzwyczaiła już, iż największe widowiska, które tworzy udostępnia jedynie w płatnej aplikacji ppv. Transmisja KSW 50 live jeszcze dostępna będzie w usłudze ppv – dostęp do gali w internecie kosztować będzie 40 złotych.

Galę KSW 50 można będzie również obejrzeć w tv, wykupując usługę transmisji u swojego usługowdawcy np. tv kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest zdeterminowana od operatora, ale jest ona przeważnie zbliżona do kwoty, za jaką można otrzymać dostęp do transmisji internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja w internecie gali KSW 50 widoczna będzie po wykupieniu aplikacji ksw tv ppv widocznej na stronie internetowej ksw tv ppv tv live. Ażeby zakupić, nie trzeba mieć podpisanej umowy z żadną telewizją czy też platformą. Wystarczy przejść na wirtynę organizacji ksw tv ppv, dobrać formę płatności i wykonać transakcji.

KSW 50 – gdzie wykupić KSW PPV?

Proces uzyskania dostępu do emisji ppv ksw jest niesłychanie prosty. Na start należy przejść na witrynę ksw ppv i zarejestrować konto – aktywując je poprzez e-mail lub wpisując się osobistym kontem z Facebooka. Założenie i rejestracja konta jest absolutnie bezpłatna.

Po stworzeniu konta należy przejść do płatności i wyszukać właściwą metodę – przelew ekspresowy lub karta płatnicza. Po zakupieniu można rozpocząć oglądanie – na żywo ale też używajac przewijania wracać do najładniejszych momentów transmisji widowiska. Ponadto po skończeniu gali poprzez następne 72 godziny można oglądać całą transmisję online.

Transmisja internetowa ksw tv dopasowana jest do najlepszych przeglądarek online i dostępna jest na monitorach komputerów ale również urządzeń mobilnych. Niestety na owy moment ksw nie udziela aplikacji mobilnej, jaka prezentowałaby live stream na żywo online, stąd też jednym rodzajem jest oglądanie przez przeglądatkę online.

KSW 50 – kto wystąpi na gali?

Jak już wspomnieliśmy na fanatyków mma i ksw czekają aż cztery starcia o pasy co zapewne przełoży się na wyjątkowe widowisko. Razem na hitowej gali zostało przewidzianych dziewięć konfrontacji w ksw a aktualna lista przedstawia się następująco:

Karta walk (na dzień 09.08.2019)
Philip de Fries – Damian Grabowski
Tomasz Narkun – TBA
Roberto Soldić – TBA
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here