Grupa Canal+ (Canal+, Canal+Sport, Canal+Sport 2, nSport+) oferuje szeroką ofertę wydarzeń sportowych, które możemy oglądać w telewizji lub internecie.

Kanały dostępne są zazwyczaj jako opcja premium lub są okresowo kodowane na różnych platformach.

Canal Plus na żywo – gdzie i jak oglądać?

Canal+ – pierwszy polski płatny kanał telewizyjny, będący częścią francuskiej sieci telewizyjnej Canal+. Canal+ rozpoczął oficjalnie nadawanie 21 marca 1995 roku, choć wcześniej 2 grudnia 1994 roku rozpoczęto emisję pierwszych programów z Paryża za pośrednictwem satelity Eutelsat.

Jeśli chodzi o sport, to na tym kanale najczęściej pokazywane są szlagierowe wydarzenia sportowe ze względu na to, że jest to główny kanał na tej platformie i emitowane są na nim nie tylko wydarzenia ze świata sportu.

Obejrzymy tu mecze piłki nożnej znanych lig zagranicznych takich jak angielska Premier League, hiszpańska La Liga, a także niemiecka Bundesliga. Nie zabrakło również miejsca na naszą rodzimą ligę – Ekstraklasę.

Canal+ to nie tylko piłka nożna. Możemy tu także obejrzeć mecze najlepszej koszykarskiej ligi świata czyli National Basketball Association znane bardziej ze skrótowej nazwy – NBA.
Znajdzie się coś także dla fanów siatkówki czyli Siatkarska Liga Mistrzów CEV – prestiżowe rozgrywki najlepszych europejskich klubów.

Oprócz powyższych możemy doświadczyć wydarzeń dotyczących mniej znanych dyscyplin sportowych takich jak: piłka ręczna, żużel, rugby, a także golf.

Kanał możemy oglądać na różnych platformach internetowych takich jak nc+go, player+, wp pilot, ipla, sport.tvp.pl

W telewizji ofertę Canal+ znajdziemy w pletformach cyfrowych: nc+, Netia, Cyfrowy Polsat i Orange TV.

Canal+ Sport – jeden z dziesięciu dostępnych w Polsce kanałów spod znaku francuskiej sieci Canal+. Kanał dostępny jest na cyfrowej platformie satelitarnej nc+ oraz w wybranych sieciach telewizji kablowej jako kanał dodatkowo płatny.

Kanał ten jest dedykowany tylko i wyłącznie dla wydarzeń sportowych, a jego oferta zawiera większość meczów piłki nożnej z ligi polskiej, angielskiej, hiszpańskiej, a także niemieckiej.

Obejrzymy tu również inne rozgrywki ze świata sportów takich jak: piłka ręczna, żużel, rugby, a także golf.

Canal + Sport oferuje także magazyny sportowe o różnej tematyce np. piłkarskiej takie jak Liga+ Extra, gdzie zapraszani są goście i eksperci.

Kanał możemy oglądać na różnych platformach internetowych takich jak nc+go i player+. W telewizji ofertę Canal+ znajdziemy w pletformach cyfrowych: nc+, Netia, Cyfrowy Polsat i Orange TV.

Canal+ Sport 2 – polskojęzyczna stacja telewizyjna, której nadawcą jest ITI Neovision, jeden z dziesięciu dostępnych w Polsce kanałów spod znaku francuskiej sieci Canal+. Kanał został uruchomiony 11 maja 2015 roku.

Kanał ten jest rozszerzoną wersją Canal+ Sport i oferuje wydarzenia sportowe, które nie mogłby być pokazane w czasie rzeczywistym na kanale Canal+ Sport live stream online. Dotyczy to np. meczów piłkarskich, kiedy dwa równie ciekawe mecze pokazywane są o tej samej godzinie danego dnia.

Kanał możemy oglądać na różnych platformach internetowych takich jak nc+go i player+. W telewizji ofertę Canal+ znajdziemy w pletformach cyfrowych: nc+, Netia, Cyfrowy Polsat i Orange TV.

nSport+ – polski kanał sportowy, należący do spółki mediowej ITI Neovision, której większościowym udziałowcem jest Canal+ Groupe wchodzący w skład platformy cyfrowej nc+ i Telewizji na Kartę.

Kanał ten jest uzupełnieniem oferty pozostałych kanałów sportowych z oferty Canal+. Dodatkowo możemy obejrzeć tutaj wiadomości ze świata sportu.

Kanał możemy oglądać na różnych platformach internetowych takich jak nc+go i player+. W telewizji ofertę Canal+ znajdziemy w pletformach cyfrowych: nc+, Netia, Cyfrowy Polsat i Orange TV.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here